Ahojte lidičky... na e-mail mi přišli nějaké žádosti ohledně toho že sháníte texty k písním jak přímo ke zpěvu tak i překlady stačí napsat koment pod danou písničku a nebo název písně a já se ráda podívám jestli se mi to povede xD  

Duben 2010
555O1 - Your Man (HQ Full Ver.)

30. dubna 2010 v 14:53 | Aki-ko =P |  Video

G-Dragon - But I Love You

30. dubna 2010 v 13:43 | Aki-ko =P |  Big Bang video

ty lidi uz blbnou

30. dubna 2010 v 13:43 | Aki-ko =P |  Video

Jak se urychleně vysvlíct :-D

30. dubna 2010 v 13:40 | Aki-ko =P |  Video

KAT-TUN - love yourself

30. dubna 2010 v 13:35 | Aki-ko =P |  Video

ROZHOVOR S LEE HONG GI

29. dubna 2010 v 17:52 | Aki-ko =P |  F.T.Island Ostatní

Vstoupil do různých zábavních kruhu ve velmi mladém věku, Hongki má i zkušenosti ze strany na něj, než většina lidí stejného věku. Ať už herectví nebo zpěv, on je plný důvěry, nikdy zpochybnění své vlastní síly. Hongki, který je v poslední době zcela uvedení se do činností, Japonsko, čeká se milovala ještě víc.

Q: možnost vstoupit do zábavy kruh?

Hongki:Moje máma je mladší bratr je módní model, zvědavost naléhal, abych se ve stopách svého strýce spolu s několika módních přehlídek. V té době pracovníci se mě zeptal: "Chceš to zkusit stál na jevišti poprvé? Chcete zkusit provádění něco?". Já sám jsem byl velký zájem, můj strýc a táta také nijak nebránila. Poté, co žádá moje maminka, jsem šel do Performing Arts School asi pět měsíců. Poté mě a mého strýce jak shot a napsal vlastní fotky, návrat k agentuře, pomalu začínám pracovat. Během základní školy jsem hrál v mnoha dětí dramatech jako podpůrnou úlohu, pokračování jedná pracovat bez odpočinku. V té době se mi opravdu líbil zpěv. Při přechodu na karaokes s přáteli, oni by často říkají: "Tvůj zpěv je opravdu dobré", a tak jsem začal stát se více a více sebevědomí. V té době můj současný agentura se mě zeptala: "Chceš mít konkurz?", Tak to bylo jako, že až do dnešního dne.

Q: FTIsland se rozšiřují v Japonsku dočasně. Během dny v Japonsku, co jste se naučil?

Hongki: Ačkoli tam jsou méně činností než v Koreji, ale po zohlednění rozšíření hudby, jsme se rozhodli jet tam studovat. I vzrostl o dva na hudební stupnici. Opravdu si myslím, že jsem vyzrál hodně v Japonsku. Moje hrdlo je velmi slabý, moje hlasivky jsou menší než obyčejní lidé. Byl jsem informován lékařem dříve, než: "Ty hlasivky nejsou určeny pro zpěv." Nicméně poté, co slyšel můj zpěv, si mysleli, že to bylo extrémně nepředstavitelné. Před i když jen bych zpívat trochu by můj hlas se chraplavý, a tak jsem se styděl sám od sebe. Nicméně, nyní v Japonsku máme mnoho životů, od malých živých domů pomalu rozšiřující se ve větším měřítku, vedoucí k vlastní pěvecké techniky. Mám pocit, že jsem nahromaděné zkušenosti, mé hlasivky se postupně stále silnější. Díky tomu štěstí, nyní jsem schopen dokončit dvě etapy výkon v den, dva dny nepřetržitě.

Q: Nejzajímavější částí pro kapelu činností?

Hongki:Svoboda. Limity taneční týmy měly určit předem, jsou příliš mnoho, ale kapel nemusí určovat nic předem. Při komunikaci s ostatními společníky, (jeden) může plně vyjádřit své vlastní pocity. Jistě, hrát stejně jako, že je nesmírně těžké. Moc se mi nelíbí vystoupení s pravidly.

Q: Lee Hong Ki móda je velmi individuální, jak se styl se vám líbí?

Hongki:Můj obecný oděvní styl má mnoho změn. Při přechodu na nedaleké místa budu nosit velmi ležérní a uvolněné oblečení, když jsem třeba vystrojit, moje módní styl je velmi pestrá. Jsem nesmírně rád japonské módy. Shinjuku a Harajuku mají velmi mnoho módních obchodů. Oblečení je vybrán tak, aby vyhovovaly mou náladu toho dne. Proto lidé v okolí, stačí se podívat na moje oblečení pochopit mé nálady. Když mi můj manažer mě vidí na sobě černé oblečení, bude mu ustaraně řekl: "Hongki, co se stalo?"

Q: Hongki je fanatický které značky?

Hongki: V poslední době 90% z darů od fanoušků jsou lebky periferií produktů. Až dosud kalhoty lebky design všichni jsou dárky od fanoušků Japonska, od oblečení po doplňky jsou od této značky. Interiér můj pokoj je vyzdoben v podstatě černé a bílé barvy, aby odpovídaly lebky. Pouze mytí-pokoj je tmavě hnědá, moje postel je černý, vše ostatní je bílá nebo černá, je to takhle ... , protože to bylo jak to bylo nastavit, takže není žádný způsob, jak to změnit, takže až teď jsem stále trápí.

Q: Cesty k úlevě od stresu?

Hongki: Občas jsem se jít a pít s kamarády. Ve skutečnosti včera jsem byla s Keun Suk Hyung společně ve stejné době pití a zároveň vzpomněl, co se stalo, když jsme byli natáčení drama.

Q: Cílem pro rok 2010?

Hongki:Doufám, že moje písně se bude skládat mnou, teď se snažím těžké naučit se skládat.

Q: Ideální je sen?

Hongki: Staňte se na vrchol. Oba hudby a herectví se budu snažit, dokud lidé budou říkat věci jako "Lee Hong Ki je opravdu úžasné, že je někdo, kdo stojí za námi učení z".

Q: V budoucnosti, jaký typ znak, který chcete zkusit herectví?

Hongki: darebák. Doufám, že se může jednat tuto roli, může být špatný znak v jakékoli míře.

Q: Pokud "You're Beautiful" je druhou sezónu, budete stále hvězdou v něm?

Hongki: Samozřejmě budu. V té době, jakou barvu vlasů by měla být moje vlasy barvené? (Slyšel zaměstnanci tvrdí, bílé nebo červené barvy), Ah, ale to je opravdu obtížné a namáhání.

Omlouvám se za špatně přeložený text ale každý je člověk :-D a snad i já ..... jestli jste opravdu chytří tak jsi to domyslíte ... ale děkuji za pochopení :D:D:D Vaše Aki-koSuzuki Ami

29. dubna 2010 v 17:24 | Aki-ko =P |  Video